Technologie i IT

OPTeam: 2018 będzie dla nas przełomowym rokiem

Najważniejsza spółka giełdowej grupy – Polskie ePłatności – ma już za sobą akwizycje. Szykuje się do kolejnych. Kto może zostać przejęty?

Tomasz Ostrowski 21 grudnia 2017 r. został powołany na stanowisko prezesa OPTeamu.

Foto: materiały prasowe

Rok 2017 był dla OPTeamu trudny zarówno ze względu na zastój w sektorze publicznym, jak i na prowadzoną w grupie restrukturyzację. Zarząd zapowiada, że rok 2018 będzie dla niej przełomowy.

– Teraz, zoptymalizowani operacyjnie, przystępujemy do rywalizacji o pozytywnie zmieniający się rynek IT.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Teraz odbierz 30% ZNIŻKI na wszystkie E-PRENUMERATY.
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: GG Parkiet

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz