Parkiet TV

Krach za dwa lata

Gościem Piotra Zająca w piątkowym Parkiet TV będzie Wojciech Białek, główny analityk CDM Pekao. Tematem rozmowy będą podsumowanie 2017 r. i prognozy na rok kolejny.
Foto: parkiet.com

Czy 2017 r. był udany dla polskich inwestorów? Co było pozytywnym, a co negatywnym zaskoczeniem w ostatnich 12 miesiącach? Z tymi pytaniami zwrócimy się do Wojciech Białka, głównego analityka CDM Pekao. Ponadto zapytamy go o prognozy na rok 2018. Czy WIG20 podtrzyma wzrostową formę, a misie wrócą w końcu do łask inwestorów? Jaki scenariusz dla giełdy i gospodarki wynika z cyklu koniunkturalnego? Gdzie czają się główne czynniki ryzyka mogące zatrzymać hossę na globalnych rynkach akcji, a co może stanowić jej motor napędowy? Zapraszamy przed ekrany w piątek o 12.00. Rozmowę będzie też można obejrzeć później, na naszej stronie internetowej i kanale YouTube.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz