Parkiet TV

Co dalej z OFE?

Gościem #PROSTOzPARKIETU w środę będzie Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju - instytucji, która ma kluczową rolę do odegrania w systemie emerytalnym.
Foto: parkiet.com

Kiedy zostanie opublikowany projekt ustawy o pracowniczych planach kapitałowych (PPK)?

Rola PFR TFI w systemie PPK – którymi PPK będzie zarządzać PFR? Na czym będzie polegać działalność „portalu emerytalnego" prowadzonego przez PFR?

Jakie miejsce w systemie emerytalnym przewidziano w Programie Budowy Kapitału dla IKE, IKZE i najbliższych PPK - PPE?

Co z dalej z OFE i zarządzającymi nimi PTE?

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz