Parkiet TV

Jak grać pod wezwania?

Sobiesław Kozłowski, ekspert Raiffeisen Brokers, będzie gościem Piotra Zająca w piątkowym Parkiet TV.

Tematem programu będzie m. in. strategia gry pod wezwania. Jak selekcjonować spółki, które mogą być wycofywane z obrotu po wyższej niż bieżąca cenie? Sobiesław Kozłowski wytłumaczy, jak należy szukać takich okazji. Ponadto porozmawiamy o decyzjach banków centralnych USA i strefy euro i ich wpływie na długoterminowy układ sił na rynkach akcji. W tym kontekście pomówimy też o polityce informacyjnej Trumpa, jego pogróżkach, tweetach, rzekomych pojednaniach i wpływie tych zachowań na poczynania inwestorów. Zastanowimy się także, czy nasze indeksy mają szansę wyrwać się z trendów spadkowych.

Zapraszamy o 12.00 na parkiet.com lub później na kanał: youtube.com/parkiettv.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz