Parkiet TV

Czy hossa będzie kontynuowana?

Konrad Białas, główny ekonomista Domu Maklerskiego TMS Brokers, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”, który startuje o godz. 12.00.
Foto: parkiet.com

Rada Polityki Pieniężnej postanowiła w środę utrzymać stopy procentowe w Polsce na niezmienionym poziomie. Stopa referencyjna NBP od marca 2015 r. wynosi 1,5 proc., czyli poniżej inflacji.

Subskrybuj i oglądaj #PROSTOzPARKIETU na youtube

Głównego ekonomistę TMS Brokers zapytamy m.in. o wydźwięk komunikatu, jaki zaprezentowała RPP po swoim posiedzeniu.

Kiedy może być pierwsza podwyżki stóp w Polsce? Jak w kolejnych tygodniach zachowa się złoty?

Z Konradem Białasem porozmawiamy również o tym jak może wyglądać polityka pieniężna w USA i jak to będzie się przekładać na rynki? Na ile podwyżek stóp w tym roku zdecyduje się Fed?

Zapytamy też o bieżącą sytuację na giełdach. Jakie są przyczyny bardzo silnego tąpnięcia na parkietach? Jak długo potrwa korekta?

Czy hossa na światowych rynkach akcji ma szansę być kontynuowana w 2018 r.? Czy spadki na giełdach są wyrazem obaw o osłabienie koniunktury gospodarczej?

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET.COM

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz