Parkiet TV

Konfrontacja AT i AF na przykładzie 6 spółek

W piątek gościem Piotra Zająca w Parkiet TV będzie Krzysztof Radojewski z Noble Securities. Program poświęcony będzie analizie sześciu spółek zarówno pod kątem technicznym, jak i fundamentalnym.
Foto: parkiet.com

W programie analizowane będą następujące spółki: Eurocash, Pfleiderer Group, Mercor, Vistula, Dino Polska oraz Benefit Systems. Pierwsze trzy wytypował nasz piątkowy gość Krzysztof Radojewski z Noble Securities, a trzy kolejne prowadzący program Piotr Zając.

Spółki będą omawiane zarówno pod kątem fundamentalnym, jak i technicznym. Chodzi o to, by sprawdzić czy sygnały AF i AT pokrywają się, czy są rozbieżne i jakie na ich podstawie można podejmować decyzje inwestycyjne w horyzoncie średnioterminowym.

Omówione zostaną także czynniki ryzyka, które mogą sprawić, że pozytywny obraz analizowanej spółki ulegnie diametralnej zmianie. Startujemy tradycyjnie w samo południe.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz