Oszczędzanie

Grzegorz Sygnowski: Co klienci biorą pod uwagę oceniając banki

Gościem Dariusza Wieczorka w programie Prosto z Parkietu był Grzegorz Sygnowski z firmy ARC Rynek i Opinia, która badała satysfakcję klientów z banku.
Foto: parkiet.com

Polacy są zadowoleni z usług banków, ale jest sporo głosów krytycznych

Co wpływa na to, jak klienci oceniają banki

Oddziały banków wciąż bardzo ważne dla klientów

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET.COM

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz