Inwestycje

Forum „Parkietu" i „Rzeczpospolitej": Ważne odpowiedzi w jednym miejscu

Forum „Parkietu" i „Rzeczpospolitej" za nami. Dopisali zarówno prelegenci, jak i goście.

Z każdym kolejnym panelem dyskusyjnym Forum Inwestycyjnego „Parkietu” i „Rzeczpospolitej” gości na Sali Notowań GPW przybywało. Duże zainteresowanie wzbudziło samodzielne oszczędzanie na emeryturę i spółki innowacyjne.

Foto: Archiwum

Jakie aktywa powinny się znaleźć w agresywnej części portfela na najbliższe miesiące, a jakie w defensywnej? Kiedy skończy się hossa w nieruchomościach? Jak skłonić Polaków do samodzielnego oszczędzania na emeryturę? Na co zwracać uwagę, inwestując w spółki innowacyjne? Jak pogodzić ogień z wodą, czyli analizę techniczną z fundamentalną? Na te i inne pytania odpowiedzieliśmy podczas Forum Inwestycyjnego „Parkietu" i „Rzeczpospolitej", które odbyło się we wtorek na GPW.

Wydarzenie było też okazją do ogłoszenia szerszej publiczności uruchomienia Indeksu Spółek Innowacyjnych „Parkietu", którego notowania będziemy cyklicznie prezentować.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły