Inwestycje

Konrad Białas. Koniec sielanki na rynkach, będzie większa zmienność

Konrad Białas, główny ekonomista Domu Maklerskiego TMS Brokers, był gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”

Gościem Dariusza Wieczorka w programie #PROSTOzPARKIETU był Konrad Białas, główny ekonomista Domu Maklerskiego TMS Brokers

Foto: parkiet.com

Kiedy podwyżka stóp procentowych w Polsce?

Co z ropą i walutami?

Skąd wzięło się ostatnie tąpnięcie na giełdach?

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET.COM

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz