Gospodarka - Kraj

Spowolnienie wzrostu PKB Polski będzie bardzo łagodne

Gościem programu Grzegorza Siemionczyka #PROSTOzPARKIETU był Wiktor Wojciechowski, główny ekonomista Plus Banku, pracownik naukowy SGH.
Foto: parkiet.com

Danina solidarnościowa oznacza wzrost podatków dla przedsiębiorców.

Budżet należy zrównoważyć, ale obniżając wydatki, a nie podnosząc podatki.

Spowolnienie wzrostu PKB Polski będzie bardzo łagodne.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET.COM

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły