Fundusze inwestycyjne TFI

Ewa Radkowska-Świętoń, Skarbiec TFI: Lepiej postawić na akcje, ale przyzwyczaimy się do zmienności

Ewa Radkowska-Świętoń, z prezes Skarbca TFI rozmawia Andrzej Pałasz.

Ewa Radkowska-Świętoń, prezes Skarbca TFI.

Foto: Archiwum

Ostatnio doszło do wielu zmian kadrowych w Skarbcu TFI. Czy na razie to już koniec?

Chyba nigdy nie można tak powiedzieć, w szczególności w takim biznesie, gdzie wciąż poszukiwanym aktywem są ludzie. Z drugiej strony te największe zmiany mamy już zdecydowanie za sobą. Nasz zespół od zarządzania aktywami jest już na ten moment kompletny, z kolei w innych częściach firmy mamy około 90 proc. kadry. Jednak ja jako szef zawsze jestem gotowa na to, że ktoś z różnych powodów zdecyduje się na zmiany w swoim życiu i muszę to zrozumieć. Sama niedawno byłam w takiej sytuacji. Jako firma musimy być jednak tak przygotowani i zorganizowani, żeby takie sytuacje nie spowodowały jakichś dużych turbulencji.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Zamów dostęp do wszystkich treści serwisu na kwartał i czytaj przez drugi kwartał GRATIS!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz