Finanse

Na które spółki z sektora finansowego postawić?

Gościem wtorkowego programu #PROSTOzPARKIETU będzie Michał Fidelus, dyrektor działu analiz w Vestor DM, który weźmie pod lupy spółki finansowe. Zapytamy go m.in.:
Foto: parkiet.com

Czy sektor bankowy najgorsze ma już za sobą?

Czy warto stawiać na banki, a jeśli tak to na które?

Które banki mogą zaskoczyć pozytywnie, a które rozczarować wynikami za II kwartał?

Windykatorzy...czy ta branża ma jeszcze potencjał do wzrostu?

Jak wysoko mogą być jeszcze akcje Kruka?

Branża TFI...dlaczego Altus TFI jest jedynym podmiotem z branży którego kurs rośnie?

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz