Byki i Niedźwiedzie

Byki i niedźwiedzie: prezes roku

NOMINACJE
kandydaci do statuetki prezes roku
Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński Robert Gardziński

Od kilku lat poza spółkami kapituła „Parkietu" wyróżnia kierujących nimi menedżerów. W tym roku wyróżniliśmy cztery osoby – kandydatów prezentujemy w kolejności alfabetycznej.

Dariusz Blocher, prezes Budimeksu.

Foto: Archiwum

Dariusz Blocher kieruje Budimeksem – jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce, filarem indeksu WIG-budownictwo oraz uczestnikiem indeksu Respect. Firma w 2016 r. utrzymała bardzo wysoki portfel zleceń na fatalnym dla branży rynku, który skurczył się o kilkanaście procent. Wyniki finansowe okazały się rekordowe i taka też będzie dywidenda.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Zamów dostęp do wszystkich treści serwisu na kwartał i czytaj przez drugi kwartał GRATIS!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz