Budownictwo

Tower Investments zadebiutuje 28 grudnia

Deweloper przeprowadza się z NewConnect na rynek główny.
Foto: materiały prasowe

28 grudnia do obrotu na GPW wejdą notowane dotychczas na alternatywnym parkiecie akcje serii A i B oraz prawa do akcji serii C sprzedanych w niedawnym IPO. Deweloper specjalizujący się w nieruchomościach komercyjnych pozyskał z oferty 22 mln zł.

Cena w IPO wyniosła 45 zł wobec ceny maksymalnej 65 zł. Bieżący kurs na NewConnect to około 50 zł. Analitycy DM BOŚ – który był oferującym – oszacowali wartość akcji na 91,6 zł metodą porównawczą i 115,3 zł metodą dochodową.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły