Analizy

Na które spółki warto postawić

Bierzemy pod lupę przedsiębiorstwa, które w tym roku notują mocne zwyżki albo spadki kursu. Sprawdzamy, co może przynieść dla nich przyszły rok.
Foto: Adobestock

Zdaniem analityków w 2018 r. prawdopodobnie nastąpi dalsze przyspieszenie wzrostu gospodarczego. Oznaczać to będzie lepsze perspektywy dla małych i średnich spółek z segmentu mWIG40 oraz sWIG80.

Wspiera otoczenie

– Jest to segment atrakcyjnie wyceniany pod względem wskaźnikowym, co powinno spotkać się z pozytywną odpowiedzią ze strony rynku – twierdzi Krzysztof Wańczyk, analityk BM ING Banku Śląskiego.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Teraz czytaj "Parkiet" 2+1 miesiąc GRATIS!
  • E-wydanie "Parkietu"
  • Dostęp do analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • Archiwum tekstów "Parkietu"
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz