Akademia inwestycyjna

Akademia Parkietu: W sieci zmian prawnych

W nowym numerze „Akademii Parkietu”, publikacji przygotowywanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych, sporo miejsca poświęcono zmianom prawnym, które dotyczą spółek giełdowych.
Foto: parkiet.com

W numerze m.in. o:

- raportowaniu informacji niefinansowych i o przykładowym raporcie niefinansowym spółki akcyjnej

- ustawie o jawności życia publicznego i jej konsekwencjach dla emitentów

- unii rynków kapitałowych i nowych regulacjach z nią związanych

- spółce europejskiej

- wyzwaniach przy organizacji walnych zgromadzeń

- elektronicznej tożsamości w spółce giełdowej

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET.COM

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz